همچنان در مسیر توسعه ایم

درباره ما

شرکت یاتاقان بوش ایران

تنها تولید کننده یاتاقان، بوش و تراست واشر در ایران
همچنان در مسیر توسعه ایم!

افتخارات

ما علاوه بر استقرار سیستم های مدیریتی ISO9001،IATF 16949 ISO ،۹۰۰۱:۲۰۱۵ و اخذ گواهینامه IEC 17025 از مرکز ملی تایید صلاحیت ایران به عنوان آزمایشگاه آکرودیته حرکت به طرف مدیریت جامع کیفیت و خود ارزیابی را در برنامه کاری خویش قرار داده است.

تاریخچه شرکت

شرکت یاتاقان بوش ایران با نام تجاری شناخته شده ی IBBC، از با سابقه ترین و تنها مجموعه تولیدی یاتاقان، بوش و تراست واشر کشور محسوب می شود که از سال ۱۳۶۷ در منطقه تاکستان استان قزوین شروع به کار نموده است.

اهداف و چشم اندازها

ارزش محوری شرکت یاتاقان بوش ایران، توسعه محصولات و فراهم نمودن امکان دسترسی آسان مصرف کنندگان داخلی و خارجی به محصولات با کیفیت می باشد.

همچنان در مسیر توسعه ایم

شرکت یاتاقان بوش ایران هم اکنون با داشتن ۱۵ خط تولید با توانایی ساخت ۹۰ میلیون قطعه در سال، بزرگترین تولید کننده انواع یاتاقان، بوش و تراست واشر در خاورمیانه است که در طی بیش از دو دهه فعالیت خود توانسته با تکیه بر تجهیزات مدرن، نیروی انسانی توانمند و حفظ بالاترین استانداردهای کیفی، به اصلی ترین تامین کننده خطوط تولید خودروسازان کشور در زمینه خودروهای سبک و سنگین تبدیل شود. ضمن آنکه بخش عمده نیاز بازار قطعات یدکی کشور را نیز تامین می کند تا یاتاقان بوش ایران با افتخار عنوان بزرگترین تولید کننده این محصولات در ایران و خاورمیانه را از آن خود کند.

در این مسیر یاتاقان بوش ایران موفق به اخذ تاییدیه های فنی لازم از بزرگترین خودروسازان جهان از جمله رنو، پژو، ولوو، سیتروئن و مرسدس بنز شده است و همچنین تامین قطعات مورد نیاز برای محصولات این برندها را در ایران عهده دار است.

تمام حقوق اين وب‌سايت متعلق به شرکت یاتاقان بوش ایران (IBBC) است.