OK
شرکت یاتاقان بوش ایران
1 2 3

Sole Bearing Manufacturer in Iran

تنها تولید کننده یاتاقان در ایران

More information اطلاعات بیشتر

درباره ما


شرکت یاتاقان بوش ایران متعلق به گروه صنعتی فرزانگان فارس، در سال 1376 در زمینی به مساحت 30000 متر مربع واقع در تاکستان قزوین با هدف تامین بخشی از نیازهای صنعت خودرو کشور تاسیس گردید. این شرکت با استفاده از کادر مجرب و آزمایشگاه های مجهز و خطوط تولیدی اتوماتیک، انواع یاتاقان، بوش و تراست واشر را تحت لیسانس شرکت میبای اتریش تولید می نماید، بخش الکتروپلیتینگ این شرکت که برای ایجاد لایه های نهایی بر روی یاتاقانهای تولیدی به کار گرفته می شود یکی از مدرنترین و جدیدترین خطوط تولیدی است و در حال حاضر امکان طراحی و ایجاد خطوط تولید یاتاقان، بوش، تراست و الکتروپلیتینگ در شرکت وجود دارد. در حال حاضر این شرکت بزرگترین تامین کننده شرکتهای خودروساز داخلی (OE) و بازار قطعات یدگی (AM) و همچنین صادر کننده محصول در منطقه خاورمیانه می باشد.

 

فرآیند تولید: فرایند تولید شرکت شامل فرم دهی با پرس، بیش از 10 مرحله ماشینکاریهای (کنار تراشی، پخ زنی، سوراخی زنی، داخل تراشی و ...) دقیق با دقت ابعادی میکرونی و فرآیند پیشرفته و کاملا اتوماتیک الکتروپلیتینگ می باشد. لازم به ذکر است که پارامترهای کلیدی یاتاقان در خط تولید که به طور خودکار، کنترل می گردد. همچنین تحلیل های پیشرفته آماری جهت کارکرد بهینه و پایدار سیستم صورت می پذیرد.

 


محیط زیست

مسئولیت در قبال محیط زیست هیچ محدویتی نداشته و هوشیاری در قبال آن جزئی از اصول و فلسفه کاری شرکت یاتاقان بوش ایران در تامین و تولید می باشد. ما اعتقاد داریم که فرآیند تولید می بایست حافظ سلامتی انسان و طبیعت در حال و آینده بوده و در این راستا شرکت یاتاقان بوش ایران از یکی از مدرنترین فرآیندهای تصفیه پساب بهره می برد. این سیستم کاملا اتوماتیک و تحت نظارت بوده و آب خروجی بعد از تصفیه آن، کاملا مطابق با استانداردهای محیط زیست می باشد. 
.کليه حقوق براي شرکت ياتاقان بوش محفوظ است

طراحی و توسعه توسط آذران وب

Developed by Azaranweb